Прощавай, Грицько - "Штопор 41"

30.08.2013


Вівторок, 06.08.13 р.

На відпочинку мені значно краще вдається дотримуватися ранкової зарядки і взагалі прокидатися дуже рано. В Многопіллі це дуже добре вдавалося. І що мене дивувало, то це приємна прохолода, з якою нас зустрічала Донеччина перші два-три дні, які були для мене напевно найважчими. Матушка Теодозія розповідала, що останні дощі тут падали ще у квітні і ці ранкові холоди, і навіть короткий дощик посеред дня були як сюрприз від неба.

Мені добре запам’ятався квест, який я готувала для дітей цього дня. Я планувала його як певний старт для подальших розмов про українську історію і культуру принаймні в нашій групі «Млинців», де були дівчатка-підлітки. Ми мали 6 точок, на кожній з яких стояв аніматор з певним переліком завдань і питань, які стосувалися чи то історії, чи географії України. Наша майстриня Тетянка та аніматора Юльця дуже допомагали, разом ми склали віршовані підказки для дітей про місця, де їм шукати аніматорів.

Квест не дуже вдався, як я зрозуміла під час одного з наших вечірніх обговорень. І вже після табору я усвідомила чому. Просто не це було основне на таборі: не бажання навчити, а саме активне перебування з дітьми – у спілкуванні під час різних майстер-класів, у співанні пісень, у спільному танцюванні бансів, у розмовах за обідом.

Ще вівторок запам’ятався тим, що поїхав Грицько. А він так допоміг на початку табору незмінною веселістю, завзяттям до праці, попри те, що ми то тут, то там мали хвилювання щодо того, що ми не перевершимо доброго враження, яке мали діти після попереднього табору з аніматорами зі Львова.

Автор - Дана Кушплер
Фото - Михайло Залецький


Більше фото та відео vk.com/etnotabir
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua