Тернопільське Многопілля або як обновляни на Донеччині таборували

10.09.2013


У вівторок, 10 вересня відбувся другий семінар ТУСК «Обнова». Темою семінару була «Моя земля - мій край прекрасний» або етно-духовний табір за один вечір. Так, справді, за цей вечір усі змогли відчути себе табірниками, а головне поринути у дитинство хоч на кілька годин.

Розпочався семінар, як завжди, з молитви. Далі усі присутні отримали по листочку певного кольору, що і розділило усіх на групи. Та розпочався «табір» з усіма улюблених бансів. Хтось вивчив нові, а дехто добре повеселився під вже вивчені. Далі кожна команда повинна була вигадати назву, гімн та гасло. Були у нас і «Ціпчики», і «Волошки», і навіть «НЛО». Усі чудово проявили себе та власні команди.

altДалі розпочався «Обіймальний марафон». Усі присутні отримали карту з написом «Дякую за обійми». Впродовж 2 хвилин обновляни бігали та обіймали одне одного. Окрім цього у нас була і «Велика гра». Кожен бажаючий отримував спочатку жовту картку, після чого повинен був розіграти її на «Чувачі» або у обновлянському народі «чумаки». Якщо у тебе в руках опинялося дві жовтих картки ти обмінював їх на блакитні, після чого знову розігрував її як і минулого разу, далі зелена картка, а вже потім рожева, яка залишалася у гравця до кінця гри. Так кожен назбирав кілька рожевих карток. Серед учасників не було нікого, хто б не мав жодної, що ще раз доводить спритність обновлян.

altОпісля гри, усі зручно повсідалися та переглянули чудові відеозаписи з Многопільського табору, який до слова проходив з 5 по 11 серпня. Завершили зустріч, так званою «Вечіркою у Мері», де усі змогли до схочу наговоритися, повеселитися та поласувати солодощами.

І висловлю вже власну думку: думаю, діткам на Донеччині табір запам’ятався на довго, а онобновляни ще не раз з сумом згадуватимуть про нього та про цей семінар, адже все було направду дуже цікаво і весело!
Іринка Козіброда

obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua
obnova.net.ua