Молодь Тернополя вітає Патріарха!

08.03.2012


4 березня 2012 року Божого о 17 годині в Українському домі «Перемога» відбулася зустріч молоді Тернополя із Главою УГКЦ, Блаженнішим Святославом (Шевчуком). В ній взяли участь члени ТУСК "Обнова" та інші молодіжні християнські організації.

Зустріли Патріарха гучними оплесками. Після спільної молитви всі зайняли свої місця. Звучало вітальне слово від архієпископа Василія Семенюка, митрополита Тернопільсько-Зборівського, представників влади. Тоді Блаженніший привітав присутніх із приходом духовної весни – часом Посту і побажав, щоб наше життя в Христі давало галузки добрих діл. Адже Бог хоче, щоб людина була подібна до Нього в любові. Саме Піст дає нам таку можливість уподібнення.

Звучали питання про вплив соціальних мереж, молитву в щоденному житті, харизматичний рух, інші релігії та різні шляхи, що приводять до Бога, правдивий сенс терміну «практикуючий християнин», прояв покори і способи ведення щоденного праведного життя, волонтерський рух та можливості заохочення нових людей.

Акцентувалась увага і на потужній проблемі аборту, питаннях біоетики та статевого виховання молоді. Також звучали питання про духовну красу жінки та співпрацю католицької церкви із ЗМІ, яка повинна допомогти розповсюдженню Слова Божого по всьому світу.

Відповіді були надзвичайно доступні молодим людям, наповнені цитатами та прикладами із Святого Письма і власного життєвого досвіду Блаженнішого Святослава. Відчувалася духовна близькість, простота і зрозумілість у вираженні власної думки та плідна взаємодія між присутніми та дорогим гостем, на якого з нетерпінням усі чекали.
Після закінчення виступило тріо "Глорія" із «Молитвою за Патріарха», до якої приєднались усі присутні. Щиру подяку висловив о. Орест Павліський, голова Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, вручивши Главі УГКЦ ікону Тайної Вечері, як символ єдності вірних із своїм духовним провідником. А спільнота "Знамення" потішила Блаженнішого солодким подарунком – вервицею із шоколадних цукерок, яку він пообіцяв покуштувати «тільки після Посту і по-одному».

На закінчення було вділено благословення Патріарха, висловлена його подяка за таке відкрите живе спілкування, а також зроблено спільне фото.

Ця зустріч, яка подарувала особливі духовні настанови та розв’язала актуальні питання, слугуватиме молоді великим стимулом до ведення праведного життя на славу Господню. Сподіваємось, що це не останній приїзд Глави УГКЦ на зустріч із вірними Тернополя. Кожен із нас почерпнув із неї величезну користь і зрозумів, що має гідно виконати побажання Патріарха щодо дотримання святого та плідного посту, щоби достойно пережити зустріч з Христом у Його Воскресінні під час Пасхи.

Христина ЮРЧАК, "Обнова-Тернопіль"
Більше фото тут